Streetview Hoge Geere 2 Middelburg

Hoge Geere 2, 4331 MH Middelburg

56 m² Bouwjaar 1988 Label A

Hoge Geere 2 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
56 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hoge Geere 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Geere 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
81.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Middelburg

1370 Inwoners
945 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Markt
34% Koopwoningen
5.238 Inwoners per km²

Locatie van Hoge Geere 2

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Hoge Geere 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Geere 2?

De gemiddelde woningwaarde in Markt is €183.000. Dat komt neer op circa €3.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Geere 2 zich tot de wijk Markt?

Hoge Geere 2 is een appartement van 56 m² in de wijk Markt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.238 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Geere 2?

Hoge Geere 2 is een appartement in Markt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoge Geere 2 vergeleken met de buurt?

Hoge Geere 2 heeft 56 m² woonoppervlakte. In Markt ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Geere 2 en wat betekent dat?

Hoge Geere 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.98 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Markt?

De wijk Markt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markt?

Vanuit Hoge Geere 2 in Markt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Markt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoge Geere 2: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.4 km.