Streetview Nieuwe Haven 47 Middelburg

Nieuwe Haven 47, 4331 JZ Middelburg

70 m² Bouwjaar 1670 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Nieuwe Haven 47 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1670. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1670
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
278 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Haven 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Haven 47

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
239.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
335.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Middelburg

1370 Inwoners
945 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Markt
34% Koopwoningen
5.238 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Haven 47

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Nieuwe Haven 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Haven 47?

De prijsindicatie voor Nieuwe Haven 47 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Markt is €183.000. Dat komt neer op circa €2.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Haven 47 zich tot de wijk Markt?

Nieuwe Haven 47 is een appartement van 70 m² in de wijk Markt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.238 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Haven 47?

Nieuwe Haven 47 is een appartement in Markt, gebouwd in 1670 (356 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Haven 47 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Haven 47 heeft 70 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Markt ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Haven 47 en wat betekent dat?

Nieuwe Haven 47 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-01-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Haven 47?

Nieuwe Haven 47 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Markt?

De wijk Markt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markt?

Vanuit Nieuwe Haven 47 in Markt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.