Streetview Londensekaai 17 Middelburg

Londensekaai 17, 4331 JG Middelburg

230 m² Bouwjaar 1795 8 kamers 5 slaapkamers Label F

Londensekaai 17 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1795. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 213 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1795
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
213 m²
Inhoud
1000 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Londensekaai 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Londensekaai 17

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1745 Inwoners
1140 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1227 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Damplein
49% Koopwoningen
7.127 Inwoners per km²

Locatie van Londensekaai 17

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Londensekaai 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Londensekaai 17?

De prijsindicatie voor Londensekaai 17 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Damplein is €290.000. Dat komt neer op circa €1.261 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Londensekaai 17 zich tot de wijk Damplein?

Londensekaai 17 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Damplein. De buurt telt 1.227 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Londensekaai 17?

Londensekaai 17 is een woonhuis in Damplein, gebouwd in 1795 (231 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Londensekaai 17 vergeleken met de buurt?

Londensekaai 17 heeft 230 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 213 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Damplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Londensekaai 17 en wat betekent dat?

Londensekaai 17 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Londensekaai 17?

Londensekaai 17 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Damplein?

De wijk Damplein in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damplein?

Vanuit Londensekaai 17 in Damplein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.