Herenhuis, tussenwoning Rouaansekaai 23 Middelburg

Rouaansekaai 23, 4331 HA Middelburg

452 m² Bouwjaar 1750 9 kamers 4 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Rouaansekaai 23 is een herenhuis, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1750. De woning heeft een woonoppervlakte van 452 m², een perceel van 285 m² en 9 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1750
Woonoppervlakte
452 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
1912 m³
Kamers
9
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.110.000 tot €1.360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rouaansekaai 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rouaansekaai 23

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1745 Inwoners
1140 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1227 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Damplein
49% Koopwoningen
7.127 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rouaansekaai 23

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Rouaansekaai 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Rouaansekaai 23?

De prijsindicatie voor Rouaansekaai 23 ligt rond €1.110.000 tot €1.360.000. De gemiddelde woningwaarde in Damplein is €290.000. Dat komt neer op circa €642 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rouaansekaai 23 zich tot de wijk Damplein?

Rouaansekaai 23 is een herenhuis, tussenwoning van 452 m² in de wijk Damplein. De buurt telt 1.227 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rouaansekaai 23?

Rouaansekaai 23 is een herenhuis, tussenwoning in Damplein, gebouwd in 1750 (276 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rouaansekaai 23 vergeleken met de buurt?

Rouaansekaai 23 heeft 452 m² woonoppervlakte en 1912 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Damplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rouaansekaai 23 en wat betekent dat?

Rouaansekaai 23 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Rouaansekaai 23?

Rouaansekaai 23 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Damplein?

De wijk Damplein in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damplein?

Vanuit Rouaansekaai 23 in Damplein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.