Streetview Hatertseweg 22 AM01 Malden

Hatertseweg 22 AM01, 6581 KG Malden

61 m² Bouwjaar 2023

Hatertseweg 22 AM01 is een woning in Malden, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
61 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hatertseweg 22 AM01

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Malden

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Malden

125 Inwoners
45 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
41 Woningvoorraad
€602.000 Gem. woningwaarde Broekkant en Droge
95% Koopwoningen
169 Inwoners per km²

Locatie van Hatertseweg 22 AM01

Vergelijkbare woningen in Malden

Veelgestelde vragen over Hatertseweg 22 AM01

Wat is de geschatte woningwaarde van Hatertseweg 22 AM01?

De gemiddelde woningwaarde in Broekkant en Droge is €602.000. Dat komt neer op circa €9.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hatertseweg 22 AM01 zich tot de wijk Broekkant en Droge?

Hatertseweg 22 AM01 is een woning van 61 m² in de wijk Broekkant en Droge. De buurt telt 41 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 169 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hatertseweg 22 AM01?

Hatertseweg 22 AM01 is een woning in Broekkant en Droge, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hatertseweg 22 AM01 vergeleken met de buurt?

Hatertseweg 22 AM01 heeft 61 m² woonoppervlakte. In Broekkant en Droge ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Broekkant en Droge?

De wijk Broekkant en Droge in Malden (Gelderland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broekkant en Droge?

Vanuit Hatertseweg 22 AM01 in Broekkant en Droge bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Broekkant en Droge?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hatertseweg 22 AM01: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Broekkant en Droge?

Recreatie nabij Broekkant en Droge: restaurant (1.6 km), cafe (2.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Hatertseweg 22 AM01?