Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 388 m²
Maasvelderweg 40 is een woning in Maastricht. De woning heeft een woonoppervlakte van 388 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maasvelderweg 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
4.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heugem is €275.000. Dat komt neer op circa €709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaasvelderweg 40 is een woning van 388 m² in de wijk Heugem. De buurt telt 2.229 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.818 inwoners per km².
Maasvelderweg 40 heeft 388 m² woonoppervlakte. In Heugem ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maasvelderweg 40 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.15 kg/jaar.
De wijk Heugem in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Maasvelderweg 40 in Heugem bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maasvelderweg 40: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Heugem: restaurant (1.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Maasvelderweg 40 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Heugem. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.