Streetview Rudolf Dieselstraat 11 Maastricht

Rudolf Dieselstraat 11, 6229 SB Maastricht

788 m²

Rudolf Dieselstraat 11 is een woning in Maastricht. De woning heeft een woonoppervlakte van 788 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
788 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rudolf Dieselstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

5855 Inwoners
3095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2990 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde De Heeg
52% Koopwoningen
4.144 Inwoners per km²

Locatie van Rudolf Dieselstraat 11

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Rudolf Dieselstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Rudolf Dieselstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Dat komt neer op circa €313 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rudolf Dieselstraat 11 zich tot de wijk De Heeg?

Rudolf Dieselstraat 11 is een woning van 788 m² in de wijk De Heeg. De buurt telt 2.990 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.144 inwoners per km².

Hoe groot is Rudolf Dieselstraat 11 vergeleken met de buurt?

Rudolf Dieselstraat 11 heeft 788 m² woonoppervlakte. In De Heeg ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Heeg?

De wijk De Heeg in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heeg?

Vanuit Rudolf Dieselstraat 11 in De Heeg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Heeg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rudolf Dieselstraat 11: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Heeg?

Recreatie nabij De Heeg: restaurant (1.1 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rudolf Dieselstraat 11?

Een woningrapport voor Rudolf Dieselstraat 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Heeg. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen