Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 519 m²
- Inhoud
- 625 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Heugemerstraat 257 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 519 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heugemerstraat 257
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
4.9 kmDe prijsindicatie voor Heugemerstraat 257 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Heugem is €275.000. Dat komt neer op circa €1.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeugemerstraat 257 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Heugem. De buurt telt 2.229 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.818 inwoners per km².
Heugemerstraat 257 is een woonhuis in Heugem, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Heugemerstraat 257 heeft 225 m² woonoppervlakte en 625 m³ inhoud. Het perceel is 519 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Heugem ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heugemerstraat 257 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Heugemerstraat 257 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Heugem in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Heugemerstraat 257 in Heugem bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heugemerstraat 257: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3 km.