Streetview Heugemer Kerkstraat 30 Maastricht

Heugemer Kerkstraat 30, 6229 AJ Maastricht

181 m² Bouwjaar 1870 Label D

Heugemer Kerkstraat 30 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en een perceel van 210 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1870
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
210 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Heugemer Kerkstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heugemer Kerkstraat 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
198.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.2%
CO₂-emissie
46.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

4355 Inwoners
2205 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2229 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde Heugem
43% Koopwoningen
2.818 Inwoners per km²

Locatie van Heugemer Kerkstraat 30

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Heugemer Kerkstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Heugemer Kerkstraat 30?

De gemiddelde woningwaarde in Heugem is €275.000. Dat komt neer op circa €1.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heugemer Kerkstraat 30 zich tot de wijk Heugem?

Heugemer Kerkstraat 30 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Heugem. De buurt telt 2.229 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heugemer Kerkstraat 30?

Heugemer Kerkstraat 30 is een woonhuis in Heugem, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heugemer Kerkstraat 30 vergeleken met de buurt?

Heugemer Kerkstraat 30 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 210 m². In Heugem ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heugemer Kerkstraat 30 en wat betekent dat?

Heugemer Kerkstraat 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.4 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heugem?

De wijk Heugem in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heugem?

Vanuit Heugemer Kerkstraat 30 in Heugem bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heugem?