Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- 473 m²
- Inhoud
- 1460 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Ravensbosch 20 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m², een perceel van 473 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ravensbosch 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
1 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vroendaal is €574.000. Dat komt neer op circa €2.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRavensbosch 20 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Vroendaal. De buurt telt 420 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 571 inwoners per km².
Ravensbosch 20 is een woonhuis in Vroendaal, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Ravensbosch 20 heeft 245 m² woonoppervlakte en 1460 m³ inhoud. Het perceel is 473 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Vroendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ravensbosch 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-05-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.3 kg/jaar.
Ravensbosch 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Vroendaal in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Ravensbosch 20 in Vroendaal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ravensbosch 20: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.