Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 643 m²
Bovenstebosch 22 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 643 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bovenstebosch 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
1 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vroendaal is €574.000. Dat komt neer op circa €2.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBovenstebosch 22 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Vroendaal. De buurt telt 420 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 571 inwoners per km².
Bovenstebosch 22 is een woonhuis in Vroendaal, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bovenstebosch 22 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 643 m². In Vroendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vroendaal in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Bovenstebosch 22 in Vroendaal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bovenstebosch 22: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Vroendaal: restaurant (1 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Bovenstebosch 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vroendaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.