Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 262 m²
Savelsbosch 36 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 262 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Savelsbosch 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
1 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
5.2 kmDe prijsindicatie voor Savelsbosch 36 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Vroendaal is €574.000. Dat komt neer op circa €2.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSavelsbosch 36 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Vroendaal. De buurt telt 420 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 571 inwoners per km².
Savelsbosch 36 is een woonhuis in Vroendaal, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Savelsbosch 36 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 262 m². In Vroendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Savelsbosch 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Vroendaal in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Savelsbosch 36 in Vroendaal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Savelsbosch 36: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Vroendaal: restaurant (1 km), cafe (0.9 km).