Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Meendaal 224 Maastricht

Meendaal 224, 6228 GS Maastricht

146 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Meendaal 224 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Maastricht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 245 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€385.000 tot €435.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Meendaal 224

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meendaal 224

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (102.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

5855 Inwoners
3095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2990 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde De Heeg
52% Koopwoningen
4.144 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meendaal 224

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Meendaal 224

Wat is de geschatte woningwaarde van Meendaal 224?

De prijsindicatie voor Meendaal 224 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Dat komt neer op circa €1.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meendaal 224 zich tot de wijk De Heeg?

Meendaal 224 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 146 m² in de wijk De Heeg. De buurt telt 2.990 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.144 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meendaal 224?

Meendaal 224 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in De Heeg, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meendaal 224 vergeleken met de buurt?

Meendaal 224 heeft 146 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In De Heeg ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meendaal 224 en wat betekent dat?

Meendaal 224 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Meendaal 224?

Meendaal 224 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 102 m².

Hoe is de woningmarkt in De Heeg?

De wijk De Heeg in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heeg?

Vanuit Meendaal 224 in De Heeg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Heeg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meendaal 224: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Heeg?

Recreatie nabij De Heeg: restaurant (1.1 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Meendaal 224?

De prijsindicatie ligt rond €385.000 tot €435.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Meendaal 224?

Een woningrapport voor Meendaal 224 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Heeg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen