Streetview Meendaal 132 Maastricht

Meendaal 132, 6228 GR Maastricht

163 m² Bouwjaar 1980 9 kamers 5 slaapkamers Label C

Meendaal 132 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 335 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
335 m²
Inhoud
535 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Meendaal 132

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meendaal 132

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

5855 Inwoners
3095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2990 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde De Heeg
52% Koopwoningen
4.144 Inwoners per km²

Locatie van Meendaal 132

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Meendaal 132

Wat is de geschatte woningwaarde van Meendaal 132?

De prijsindicatie voor Meendaal 132 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Dat komt neer op circa €1.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meendaal 132 zich tot de wijk De Heeg?

Meendaal 132 is een woonhuis van 163 m² in de wijk De Heeg. De buurt telt 2.990 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.144 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meendaal 132?

Meendaal 132 is een woonhuis in De Heeg, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meendaal 132 vergeleken met de buurt?

Meendaal 132 heeft 163 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 335 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In De Heeg ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meendaal 132 en wat betekent dat?

Meendaal 132 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meendaal 132?

Meendaal 132 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Heeg?

De wijk De Heeg in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heeg?

Vanuit Meendaal 132 in De Heeg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Heeg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meendaal 132: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Heeg?

Recreatie nabij De Heeg: restaurant (1.1 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Meendaal 132?

De prijsindicatie ligt rond €420.000 tot €470.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Meendaal 132?

Een woningrapport voor Meendaal 132 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Heeg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen