Eengezinswoning, tussenwoning Meendaal 113 Maastricht

Meendaal 113, 6228 GG Maastricht

103 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Meendaal 113 is een eengezinswoning, tussenwoning in Maastricht, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Meendaal 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meendaal 113

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
97.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

5855 Inwoners
3095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2990 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde De Heeg
52% Koopwoningen
4.144 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meendaal 113

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Meendaal 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Meendaal 113?

De prijsindicatie voor Meendaal 113 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Dat komt neer op circa €2.398 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meendaal 113 zich tot de wijk De Heeg?

Meendaal 113 is een eengezinswoning, tussenwoning van 103 m² in de wijk De Heeg. De buurt telt 2.990 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.144 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meendaal 113?

Meendaal 113 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Heeg, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meendaal 113 vergeleken met de buurt?

Meendaal 113 heeft 103 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In De Heeg ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meendaal 113 en wat betekent dat?

Meendaal 113 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-10-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meendaal 113?

Meendaal 113 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Heeg?

De wijk De Heeg in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heeg?

Vanuit Meendaal 113 in De Heeg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Heeg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meendaal 113: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Heeg?

Recreatie nabij De Heeg: restaurant (1.1 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Meendaal 113?

Meendaal 113 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €165.000 tot €190.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Meendaal 113?

Een woningrapport voor Meendaal 113 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Heeg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1988, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen