2-onder-1-kapwoning Meendaal 107 Maastricht

Meendaal 107, 6228 GG Maastricht

135 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Meendaal 107 is een 2-onder-1-kapwoning in Maastricht, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 215 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
534 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Meendaal 107

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meendaal 107

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17%
CO₂-emissie
25.18 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

5855 Inwoners
3095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2990 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde De Heeg
52% Koopwoningen
4.144 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meendaal 107

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Meendaal 107

Wat is de geschatte woningwaarde van Meendaal 107?

De prijsindicatie voor Meendaal 107 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Dat komt neer op circa €1.830 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meendaal 107 zich tot de wijk De Heeg?

Meendaal 107 is een 2-onder-1-kapwoning van 135 m² in de wijk De Heeg. De buurt telt 2.990 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.144 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meendaal 107?

Meendaal 107 is een 2-onder-1-kapwoning in De Heeg, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meendaal 107 vergeleken met de buurt?

Meendaal 107 heeft 135 m² woonoppervlakte en 534 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Heeg ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meendaal 107 en wat betekent dat?

Meendaal 107 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meendaal 107?

Meendaal 107 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in De Heeg?

De wijk De Heeg in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heeg?

Vanuit Meendaal 107 in De Heeg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Heeg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meendaal 107: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Heeg?

Recreatie nabij De Heeg: restaurant (1.1 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Meendaal 107?

De prijsindicatie ligt rond €400.000 tot €450.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Meendaal 107?

Een woningrapport voor Meendaal 107 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Heeg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1988, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen