Eengezinswoning, hoekwoning Trappendaal 47 Maastricht

Trappendaal 47, 6228 GA Maastricht

95 m² Bouwjaar 1991 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Trappendaal 47 is een eengezinswoning, hoekwoning in Maastricht, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 185 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Lessenaardak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Trappendaal 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Trappendaal 47

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
126.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.8%
CO₂-emissie
21.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (52.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

5855 Inwoners
3095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2990 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde De Heeg
52% Koopwoningen
4.144 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Trappendaal 47

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Trappendaal 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Trappendaal 47?

De prijsindicatie voor Trappendaal 47 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Dat komt neer op circa €2.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trappendaal 47 zich tot de wijk De Heeg?

Trappendaal 47 is een eengezinswoning, hoekwoning van 95 m² in de wijk De Heeg. De buurt telt 2.990 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.144 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trappendaal 47?

Trappendaal 47 is een eengezinswoning, hoekwoning in De Heeg, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Trappendaal 47 vergeleken met de buurt?

Trappendaal 47 heeft 95 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In De Heeg ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Trappendaal 47 en wat betekent dat?

Trappendaal 47 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Trappendaal 47?

Trappendaal 47 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in De Heeg?

De wijk De Heeg in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heeg?

Vanuit Trappendaal 47 in De Heeg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.