Streetview Gerard Walravenstraat 85 Maastricht

Gerard Walravenstraat 85, 6227 TA Maastricht

245 m² Bouwjaar 1975

Gerard Walravenstraat 85 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m² en een perceel van 229 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
245 m²
Perceeloppervlakte
229 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gerard Walravenstraat 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Maastricht

7290 Inwoners
3940 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3662 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Heer
47% Koopwoningen
3.413 Inwoners per km²

Locatie van Gerard Walravenstraat 85

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Gerard Walravenstraat 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerard Walravenstraat 85?

De prijsindicatie voor Gerard Walravenstraat 85 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Heer is €278.000. Dat komt neer op circa €1.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerard Walravenstraat 85 zich tot de wijk Heer?

Gerard Walravenstraat 85 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Heer. De buurt telt 3.662 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.413 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerard Walravenstraat 85?

Gerard Walravenstraat 85 is een woonhuis in Heer, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gerard Walravenstraat 85 vergeleken met de buurt?

Gerard Walravenstraat 85 heeft 245 m² woonoppervlakte. Het perceel is 229 m². In Heer ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Heer?

De wijk Heer in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 7.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heer?

Vanuit Gerard Walravenstraat 85 in Heer bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gerard Walravenstraat 85: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Heer?

Recreatie nabij Heer: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Gerard Walravenstraat 85?

De prijsindicatie ligt rond €315.000 tot €365.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Heer is €278.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.