Streetview Haspengouw 22 B Maastricht

Haspengouw 22 B, 6227 RN Maastricht

41 m² Bouwjaar 1910 2 kamers Label G

Haspengouw 22 B is een appartement in Maastricht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
41 m²
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Haspengouw 22 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haspengouw 22 B

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Maastricht

7290 Inwoners
3940 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3662 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Heer
47% Koopwoningen
3.413 Inwoners per km²

Locatie van Haspengouw 22 B

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Haspengouw 22 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Haspengouw 22 B?

De gemiddelde woningwaarde in Heer is €278.000. Dat komt neer op circa €6.780 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haspengouw 22 B zich tot de wijk Heer?

Haspengouw 22 B is een appartement van 41 m² in de wijk Heer. De buurt telt 3.662 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.413 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haspengouw 22 B?

Haspengouw 22 B is een appartement in Heer, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haspengouw 22 B vergeleken met de buurt?

Haspengouw 22 B heeft 41 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Heer ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haspengouw 22 B en wat betekent dat?

Haspengouw 22 B heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Haspengouw 22 B?

Haspengouw 22 B heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Heer?

De wijk Heer in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 7.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heer?

Vanuit Haspengouw 22 B in Heer bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heer?