Streetview Keerderstraat 85 Maastricht

Keerderstraat 85, 6226 XW Maastricht

271 m² Bouwjaar 1978 14 kamers 4 slaapkamers Label B

Keerderstraat 85 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 271 m², een perceel van 345 m² en 14 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
271 m²
Perceeloppervlakte
345 m²
Inhoud
731 m³
Kamers
14
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Keerderstraat 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keerderstraat 85

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.7%
CO₂-emissie
31.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Locatie van Keerderstraat 85

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Keerderstraat 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Keerderstraat 85?

De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €1.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keerderstraat 85 zich tot de wijk Scharn?

Keerderstraat 85 is een woonhuis van 271 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keerderstraat 85?

Keerderstraat 85 is een woonhuis in Scharn, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Keerderstraat 85 vergeleken met de buurt?

Keerderstraat 85 heeft 271 m² woonoppervlakte en 731 m³ inhoud. Het perceel is 345 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keerderstraat 85 en wat betekent dat?

Keerderstraat 85 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-03-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Keerderstraat 85?

Keerderstraat 85 heeft 14 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?

Vanuit Keerderstraat 85 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.