Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 495 m²
- Inhoud
- 827 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Keerderstraat 253 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 495 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keerderstraat 253
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €1.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeerderstraat 253 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².
Keerderstraat 253 is een woonhuis in Scharn, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Keerderstraat 253 heeft 184 m² woonoppervlakte en 827 m³ inhoud. Het perceel is 495 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keerderstraat 253 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-08-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.34 kg/jaar.
Keerderstraat 253 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Keerderstraat 253 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keerderstraat 253: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.