eengezinswoning Doornlaan 12 Maastricht

Doornlaan 12, 6226 WV Maastricht

205 m² Bouwjaar 1993 10 kamers 2 slaapkamers Label C

Doornlaan 12 is een eengezinswoning in Maastricht, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 760 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
760 m²
Inhoud
875 m³
Kamers
10
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€895.000 tot €995.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Doornlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doornlaan 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
128.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.83 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Doornlaan 12

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Doornlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Doornlaan 12?

De prijsindicatie voor Doornlaan 12 ligt rond €895.000 tot €995.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €1.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doornlaan 12 zich tot de wijk Scharn?

Doornlaan 12 is een eengezinswoning van 205 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doornlaan 12?

Doornlaan 12 is een eengezinswoning in Scharn, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Doornlaan 12 vergeleken met de buurt?

Doornlaan 12 heeft 205 m² woonoppervlakte en 875 m³ inhoud. Het perceel is 760 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doornlaan 12 en wat betekent dat?

Doornlaan 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 53.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Doornlaan 12?

Doornlaan 12 heeft 10 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?

Vanuit Doornlaan 12 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.