Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 318 m²
- Inhoud
- 688 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Meidoorn 46 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 318 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meidoorn 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
4.1 kmDe prijsindicatie voor Meidoorn 46 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €1.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeidoorn 46 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².
Meidoorn 46 is een woonhuis in Scharn, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Meidoorn 46 heeft 179 m² woonoppervlakte en 688 m³ inhoud. Het perceel is 318 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meidoorn 46 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Meidoorn 46 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Meidoorn 46 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meidoorn 46: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.