Tussenwoning Burgemeester Lespinassestraat 12 Maastricht

Burgemeester Lespinassestraat 12, 6226 HN Maastricht

91 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Burgemeester Lespinassestraat 12 is een tussenwoning in Maastricht, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 132 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
394 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Lespinassestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Lespinassestraat 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
174.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
270.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Lespinassestraat 12

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Burgemeester Lespinassestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Lespinassestraat 12?

De prijsindicatie voor Burgemeester Lespinassestraat 12 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €3.824 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Lespinassestraat 12 zich tot de wijk Scharn?

Burgemeester Lespinassestraat 12 is een tussenwoning van 91 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Lespinassestraat 12?

Burgemeester Lespinassestraat 12 is een tussenwoning in Scharn, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Lespinassestraat 12 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Lespinassestraat 12 heeft 91 m² woonoppervlakte en 394 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Lespinassestraat 12 en wat betekent dat?

Burgemeester Lespinassestraat 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Lespinassestraat 12?

Burgemeester Lespinassestraat 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?