Halfvrijstaande woning Wethouder van Caldenborghlaan 40 Maastricht

Wethouder van Caldenborghlaan 40, 6226 BT Maastricht

175 m² Bouwjaar 1958 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Wethouder van Caldenborghlaan 40 is een halfvrijstaande woning in Maastricht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 314 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
314 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wethouder van Caldenborghlaan 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wethouder van Caldenborghlaan 40

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wethouder van Caldenborghlaan 40

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Wethouder van Caldenborghlaan 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder van Caldenborghlaan 40?

De prijsindicatie voor Wethouder van Caldenborghlaan 40 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €1.989 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder van Caldenborghlaan 40 zich tot de wijk Scharn?

Wethouder van Caldenborghlaan 40 is een halfvrijstaande woning van 175 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder van Caldenborghlaan 40?

Wethouder van Caldenborghlaan 40 is een halfvrijstaande woning in Scharn, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wethouder van Caldenborghlaan 40 vergeleken met de buurt?

Wethouder van Caldenborghlaan 40 heeft 175 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 314 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wethouder van Caldenborghlaan 40 en wat betekent dat?

Wethouder van Caldenborghlaan 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wethouder van Caldenborghlaan 40?

Wethouder van Caldenborghlaan 40 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?