Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 286 m²
- Inhoud
- 630 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Padualaan 15 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 286 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Padualaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
4.1 kmDe prijsindicatie voor Padualaan 15 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €1.923 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPadualaan 15 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².
Padualaan 15 is een woonhuis in Scharn, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Padualaan 15 heeft 181 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 286 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Padualaan 15 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-05-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Padualaan 15 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Padualaan 15 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Padualaan 15: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.