Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 404 m²
Koning Zwentiboldstraat 43 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 404 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koning Zwentiboldstraat 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwenveld is €255.000. Dat komt neer op circa €1.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoning Zwentiboldstraat 43 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Wittevrouwenveld. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.033 inwoners per km².
Koning Zwentiboldstraat 43 is een woonhuis in Wittevrouwenveld, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Koning Zwentiboldstraat 43 heeft 194 m² woonoppervlakte. Het perceel is 404 m². In Wittevrouwenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wittevrouwenveld in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Koning Zwentiboldstraat 43 in Wittevrouwenveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koning Zwentiboldstraat 43: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Wittevrouwenveld: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Koning Zwentiboldstraat 43 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wittevrouwenveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.