Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 2569 m²
Geusseltweg 37 is een appartement in Maastricht, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 2569 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Geusseltweg 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwenveld is €255.000. Dat komt neer op circa €99 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeusseltweg 37 is een appartement van 2569 m² in de wijk Wittevrouwenveld. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.033 inwoners per km².
Geusseltweg 37 is een appartement in Wittevrouwenveld, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Geusseltweg 37 heeft 2569 m² woonoppervlakte. In Wittevrouwenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Geusseltweg 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-07-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 38.11 kg/jaar.
De wijk Wittevrouwenveld in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Geusseltweg 37 in Wittevrouwenveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Geusseltweg 37: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.