Eengezinswoning, halfvrijstaande woning (split-level woning) Molenweg 119 Maastricht

Molenweg 119, 6225 NB Maastricht

166 m² Bouwjaar 1981 11 kamers 3 slaapkamers Label C

Molenweg 119 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning (split-level woning) in Maastricht, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 490 m² en 11 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning (split-level woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
490 m²
Inhoud
864 m³
Kamers
11
Slaapkamers
3
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Molenweg 119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenweg 119

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.2%
CO₂-emissie
34.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (254.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage en souterrain
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Maastricht

6520 Inwoners
3015 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2778 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Amby
68% Koopwoningen
1.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenweg 119

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Molenweg 119

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenweg 119?

De prijsindicatie voor Molenweg 119 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Amby is €388.000. Dat komt neer op circa €2.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenweg 119 zich tot de wijk Amby?

Molenweg 119 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning (split-level woning) van 166 m² in de wijk Amby. De buurt telt 2.778 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenweg 119?

Molenweg 119 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning (split-level woning) in Amby, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Molenweg 119 vergeleken met de buurt?

Molenweg 119 heeft 166 m² woonoppervlakte en 864 m³ inhoud. Het perceel is 490 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Amby ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenweg 119 en wat betekent dat?

Molenweg 119 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenweg 119?

Molenweg 119 heeft 11 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. De tuin is 254 m².

Hoe is de woningmarkt in Amby?

De wijk Amby in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amby?

Vanuit Molenweg 119 in Amby bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Amby?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenweg 119: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Amby?

Recreatie nabij Amby: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Molenweg 119?

Molenweg 119 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €575.000 tot €675.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Amby is €388.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Molenweg 119?

Een woningrapport voor Molenweg 119 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Amby. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen