Streetview Klinkhegge 41 Maastricht

Klinkhegge 41, 6225 KG Maastricht

141 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Klinkhegge 41 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 319 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
319 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Klinkhegge 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klinkhegge 41

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Maastricht

6520 Inwoners
3015 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2778 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Amby
68% Koopwoningen
1.432 Inwoners per km²

Locatie van Klinkhegge 41

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Klinkhegge 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Klinkhegge 41?

De prijsindicatie voor Klinkhegge 41 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Amby is €388.000. Dat komt neer op circa €2.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klinkhegge 41 zich tot de wijk Amby?

Klinkhegge 41 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Amby. De buurt telt 2.778 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klinkhegge 41?

Klinkhegge 41 is een woonhuis in Amby, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Klinkhegge 41 vergeleken met de buurt?

Klinkhegge 41 heeft 141 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 319 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Amby ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klinkhegge 41 en wat betekent dat?

Klinkhegge 41 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klinkhegge 41?

Klinkhegge 41 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Amby?

De wijk Amby in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amby?

Vanuit Klinkhegge 41 in Amby bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Amby?