Eengezinswoning, vrijstaande woning Hazelaarhoven 20 Maastricht

Hazelaarhoven 20, 6225 HL Maastricht

170 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Hazelaarhoven 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Maastricht, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 599 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
599 m²
Inhoud
720 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hazelaarhoven 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazelaarhoven 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.82
CO₂-emissie
4161.6 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Maastricht

6520 Inwoners
3015 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2778 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Amby
68% Koopwoningen
1.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hazelaarhoven 20

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Hazelaarhoven 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazelaarhoven 20?

De prijsindicatie voor Hazelaarhoven 20 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Amby is €388.000. Dat komt neer op circa €2.282 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazelaarhoven 20 zich tot de wijk Amby?

Hazelaarhoven 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 170 m² in de wijk Amby. De buurt telt 2.778 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazelaarhoven 20?

Hazelaarhoven 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Amby, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hazelaarhoven 20 vergeleken met de buurt?

Hazelaarhoven 20 heeft 170 m² woonoppervlakte en 720 m³ inhoud. Het perceel is 599 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Amby ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazelaarhoven 20 en wat betekent dat?

Hazelaarhoven 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4161.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazelaarhoven 20?

Hazelaarhoven 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Amby?

De wijk Amby in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amby?

Vanuit Hazelaarhoven 20 in Amby bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.