Villa, geschakelde woning Beukenhoven 23 Maastricht

Beukenhoven 23, 6225 GR Maastricht

200 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Beukenhoven 23 is een villa, geschakelde woning in Maastricht, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 346 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
346 m²
Inhoud
970 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Beukenhoven 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beukenhoven 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.1%
CO₂-emissie
22.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (141.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Maastricht

6520 Inwoners
3015 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2778 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Amby
68% Koopwoningen
1.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beukenhoven 23

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Beukenhoven 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Beukenhoven 23?

De prijsindicatie voor Beukenhoven 23 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Amby is €388.000. Dat komt neer op circa €1.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beukenhoven 23 zich tot de wijk Amby?

Beukenhoven 23 is een villa, geschakelde woning van 200 m² in de wijk Amby. De buurt telt 2.778 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beukenhoven 23?

Beukenhoven 23 is een villa, geschakelde woning in Amby, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Beukenhoven 23 vergeleken met de buurt?

Beukenhoven 23 heeft 200 m² woonoppervlakte en 970 m³ inhoud. Het perceel is 346 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Amby ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beukenhoven 23 en wat betekent dat?

Beukenhoven 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beukenhoven 23?

Beukenhoven 23 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 141 m².

Hoe is de woningmarkt in Amby?

De wijk Amby in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amby?

Vanuit Beukenhoven 23 in Amby bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.