Vrijstaande woning Cypressenhoven 17 Maastricht

Cypressenhoven 17, 6225 GB Maastricht

197 m² Bouwjaar 2000 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Cypressenhoven 17 is een vrijstaande woning in Maastricht, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 900 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
900 m²
Inhoud
741 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€880.000 tot €980.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Cypressenhoven 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cypressenhoven 17

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Maastricht

6520 Inwoners
3015 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2778 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Amby
68% Koopwoningen
1.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cypressenhoven 17

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Cypressenhoven 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Cypressenhoven 17?

De prijsindicatie voor Cypressenhoven 17 ligt rond €880.000 tot €980.000. De gemiddelde woningwaarde in Amby is €388.000. Dat komt neer op circa €1.970 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cypressenhoven 17 zich tot de wijk Amby?

Cypressenhoven 17 is een vrijstaande woning van 197 m² in de wijk Amby. De buurt telt 2.778 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cypressenhoven 17?

Cypressenhoven 17 is een vrijstaande woning in Amby, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Cypressenhoven 17 vergeleken met de buurt?

Cypressenhoven 17 heeft 197 m² woonoppervlakte en 741 m³ inhoud. Het perceel is 900 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 66 m² per kamer. In Amby ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cypressenhoven 17 en wat betekent dat?

Cypressenhoven 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-02-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cypressenhoven 17?

Cypressenhoven 17 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Amby?

De wijk Amby in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amby?

Vanuit Cypressenhoven 17 in Amby bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.