Streetview Severenstraat 204 B Maastricht

Severenstraat 204 B, 6225 AH Maastricht

42 m² Bouwjaar 1742

Severenstraat 204 B is een appartement in Maastricht, gebouwd in 1742. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1742
Woonoppervlakte
42 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Severenstraat 204 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Maastricht

6520 Inwoners
3015 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2778 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Amby
68% Koopwoningen
1.432 Inwoners per km²

Locatie van Severenstraat 204 B

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Severenstraat 204 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Severenstraat 204 B?

De gemiddelde woningwaarde in Amby is €388.000. Dat komt neer op circa €9.238 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Severenstraat 204 B zich tot de wijk Amby?

Severenstraat 204 B is een appartement van 42 m² in de wijk Amby. De buurt telt 2.778 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Severenstraat 204 B?

Severenstraat 204 B is een appartement in Amby, gebouwd in 1742 (284 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Severenstraat 204 B vergeleken met de buurt?

Severenstraat 204 B heeft 42 m² woonoppervlakte. In Amby ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Amby?

De wijk Amby in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amby?

Vanuit Severenstraat 204 B in Amby bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Amby?

Zorg en onderwijs in de buurt van Severenstraat 204 B: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Amby?

Recreatie nabij Amby: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Severenstraat 204 B?

Een woningrapport voor Severenstraat 204 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Amby. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1742, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.