Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 26 m²
- Inhoud
- 90 m³
- Kamers
- 1
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €95.000 tot €120.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2021 tot 2025
Nassaulaan 18 is een benedenwoning in Maastricht, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 26 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nassaulaan 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
2.9 kmGROENE LOPER - STUDIO Goede ligging ten opzichte van het treinstation, het centrum, MUMC en andere universiteiten en gelegen aan de "Groene Loper"…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nassaulaan 18 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in Wyckerpoort is €259.000. Dat komt neer op circa €9.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNassaulaan 18 is een benedenwoning van 26 m² in de wijk Wyckerpoort. De buurt telt 2.367 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.448 inwoners per km².
Nassaulaan 18 is een benedenwoning in Wyckerpoort, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nassaulaan 18 heeft 26 m² woonoppervlakte en 90 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Wyckerpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nassaulaan 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.67 kg/jaar.
Nassaulaan 18 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Wyckerpoort in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Nassaulaan 18 in Wyckerpoort bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nassaulaan 18: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.