Streetview Adelbert van Scharnlaan 177 C Maastricht

Adelbert van Scharnlaan 177 C, 6224 JZ Maastricht

94 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Adelbert van Scharnlaan 177 C is een appartement in Maastricht, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
277 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Adelbert van Scharnlaan 177 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adelbert van Scharnlaan 177 C

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Locatie van Adelbert van Scharnlaan 177 C

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Adelbert van Scharnlaan 177 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Adelbert van Scharnlaan 177 C?

De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €3.702 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adelbert van Scharnlaan 177 C zich tot de wijk Scharn?

Adelbert van Scharnlaan 177 C is een appartement van 94 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adelbert van Scharnlaan 177 C?

Adelbert van Scharnlaan 177 C is een appartement in Scharn, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Adelbert van Scharnlaan 177 C vergeleken met de buurt?

Adelbert van Scharnlaan 177 C heeft 94 m² woonoppervlakte en 277 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adelbert van Scharnlaan 177 C en wat betekent dat?

Adelbert van Scharnlaan 177 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Adelbert van Scharnlaan 177 C?

Adelbert van Scharnlaan 177 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?

Vanuit Adelbert van Scharnlaan 177 C in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.