Herenhuis, tussenwoning Hunnenweg 7 Maastricht

Hunnenweg 7, 6224 JN Maastricht

171 m² Bouwjaar 1930 11 kamers Label F

Hunnenweg 7 is een herenhuis, tussenwoning in Maastricht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 159 m² en 11 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
765 m³
Kamers
11
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hunnenweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hunnenweg 7

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
190.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
340.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.77 kg/m²

Tuin
Ja (78.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hunnenweg 7

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Hunnenweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Hunnenweg 7?

De prijsindicatie voor Hunnenweg 7 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €2.035 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hunnenweg 7 zich tot de wijk Scharn?

Hunnenweg 7 is een herenhuis, tussenwoning van 171 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hunnenweg 7?

Hunnenweg 7 is een herenhuis, tussenwoning in Scharn, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hunnenweg 7 vergeleken met de buurt?

Hunnenweg 7 heeft 171 m² woonoppervlakte en 765 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hunnenweg 7 en wat betekent dat?

Hunnenweg 7 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-06-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hunnenweg 7?

Hunnenweg 7 heeft 11 kamers. De tuin is 78 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?

Vanuit Hunnenweg 7 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.