Streetview Frankenstraat 173 Maastricht

Frankenstraat 173, 6224 GN Maastricht

176 m² Bouwjaar 1933

Frankenstraat 173 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 178 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
178 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Frankenstraat 173

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Maastricht

5650 Inwoners
3145 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2772 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwenveld
28% Koopwoningen
5.033 Inwoners per km²

Locatie van Frankenstraat 173

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Frankenstraat 173

Wat is de geschatte woningwaarde van Frankenstraat 173?

De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwenveld is €255.000. Dat komt neer op circa €1.449 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frankenstraat 173 zich tot de wijk Wittevrouwenveld?

Frankenstraat 173 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Wittevrouwenveld. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.033 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frankenstraat 173?

Frankenstraat 173 is een woonhuis in Wittevrouwenveld, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Frankenstraat 173 vergeleken met de buurt?

Frankenstraat 173 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 178 m². In Wittevrouwenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwenveld?

De wijk Wittevrouwenveld in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwenveld?

Vanuit Frankenstraat 173 in Wittevrouwenveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wittevrouwenveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Frankenstraat 173: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wittevrouwenveld?

Recreatie nabij Wittevrouwenveld: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).