Portiekflat Sibemaweg 41 A Maastricht

Sibemaweg 41 A, 6224 DB Maastricht

116 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Sibemaweg 41 A is een portiekflat in Maastricht, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
116 m²
Inhoud
413 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sibemaweg 41 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sibemaweg 41 A

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sibemaweg 41 A

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Sibemaweg 41 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Sibemaweg 41 A?

De prijsindicatie voor Sibemaweg 41 A ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sibemaweg 41 A zich tot de wijk Scharn?

Sibemaweg 41 A is een portiekflat van 116 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sibemaweg 41 A?

Sibemaweg 41 A is een portiekflat in Scharn, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sibemaweg 41 A vergeleken met de buurt?

Sibemaweg 41 A heeft 116 m² woonoppervlakte en 413 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sibemaweg 41 A en wat betekent dat?

Sibemaweg 41 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Sibemaweg 41 A?

Sibemaweg 41 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?

Vanuit Sibemaweg 41 A in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Scharn?