Streetview Thorbeckeplantsoen 11 Maastricht

Thorbeckeplantsoen 11, 6224 CB Maastricht

151 m² Bouwjaar 1950

Thorbeckeplantsoen 11 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 298 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
298 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Thorbeckeplantsoen 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

3920 Inwoners
2495 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2367 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Wyckerpoort
22% Koopwoningen
4.448 Inwoners per km²

Locatie van Thorbeckeplantsoen 11

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Thorbeckeplantsoen 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Thorbeckeplantsoen 11?

De gemiddelde woningwaarde in Wyckerpoort is €259.000. Dat komt neer op circa €1.715 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thorbeckeplantsoen 11 zich tot de wijk Wyckerpoort?

Thorbeckeplantsoen 11 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Wyckerpoort. De buurt telt 2.367 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.448 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thorbeckeplantsoen 11?

Thorbeckeplantsoen 11 is een woonhuis in Wyckerpoort, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Thorbeckeplantsoen 11 vergeleken met de buurt?

Thorbeckeplantsoen 11 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 298 m². In Wyckerpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wyckerpoort?

De wijk Wyckerpoort in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wyckerpoort?

Vanuit Thorbeckeplantsoen 11 in Wyckerpoort bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wyckerpoort?

Zorg en onderwijs in de buurt van Thorbeckeplantsoen 11: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wyckerpoort?

Recreatie nabij Wyckerpoort: restaurant (0.6 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Thorbeckeplantsoen 11?