Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 262 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
Meerssenerweg 364 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m² en een perceel van 200 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meerssenerweg 364
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wyckerpoort is €259.000. Dat komt neer op circa €989 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeerssenerweg 364 is een woonhuis van 262 m² in de wijk Wyckerpoort. De buurt telt 2.367 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.448 inwoners per km².
Meerssenerweg 364 is een woonhuis in Wyckerpoort, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Meerssenerweg 364 heeft 262 m² woonoppervlakte. Het perceel is 200 m². In Wyckerpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wyckerpoort in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Meerssenerweg 364 in Wyckerpoort bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meerssenerweg 364: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Wyckerpoort: restaurant (0.6 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Meerssenerweg 364 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wyckerpoort. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.