Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 361 m²
Meerssenerweg 309 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m² en een perceel van 361 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meerssenerweg 309
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
2.9 kmDe prijsindicatie voor Meerssenerweg 309 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Wyckerpoort is €259.000. Dat komt neer op circa €1.199 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeerssenerweg 309 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Wyckerpoort. De buurt telt 2.367 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.448 inwoners per km².
Meerssenerweg 309 is een woonhuis in Wyckerpoort, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Meerssenerweg 309 heeft 216 m² woonoppervlakte. Het perceel is 361 m². In Wyckerpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wyckerpoort in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Meerssenerweg 309 in Wyckerpoort bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meerssenerweg 309: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Wyckerpoort: restaurant (0.6 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €450.000 tot €550.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Wyckerpoort is €259.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.