Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 253 m²
- Inhoud
- 491 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Adam van Harenstraat 25 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 253 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Adam van Harenstraat 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
3.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
4.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5.5 kmApotheek
4.1 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
2.8 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
5.7 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor Adam van Harenstraat 25 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Borgharen is €271.000. Dat komt neer op circa €2.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdam van Harenstraat 25 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Borgharen. De buurt telt 849 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 584 inwoners per km².
Adam van Harenstraat 25 is een woonhuis in Borgharen, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Adam van Harenstraat 25 heeft 123 m² woonoppervlakte en 491 m³ inhoud. Het perceel is 253 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Borgharen ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Adam van Harenstraat 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Adam van Harenstraat 25 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Borgharen in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Adam van Harenstraat 25 in Borgharen bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 4.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Adam van Harenstraat 25: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.5 km.