Streetview Ireneweg 38 A Maastricht

Ireneweg 38 A, 6223 AW Maastricht

52 m² Bouwjaar 1950 3 kamers 1 slaapkamers Label G

Ireneweg 38 A is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m², een perceel van 77 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
52 m²
Perceeloppervlakte
77 m²
Inhoud
232 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ireneweg 38 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ireneweg 38 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

1725 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
849 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Borgharen
66% Koopwoningen
584 Inwoners per km²

Locatie van Ireneweg 38 A

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Ireneweg 38 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Ireneweg 38 A?

De gemiddelde woningwaarde in Borgharen is €271.000. Dat komt neer op circa €5.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ireneweg 38 A zich tot de wijk Borgharen?

Ireneweg 38 A is een woonhuis van 52 m² in de wijk Borgharen. De buurt telt 849 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ireneweg 38 A?

Ireneweg 38 A is een woonhuis in Borgharen, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ireneweg 38 A vergeleken met de buurt?

Ireneweg 38 A heeft 52 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Het perceel is 77 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Borgharen ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ireneweg 38 A en wat betekent dat?

Ireneweg 38 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Ireneweg 38 A?

Ireneweg 38 A heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Borgharen?

De wijk Borgharen in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Borgharen?

Vanuit Ireneweg 38 A in Borgharen bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Borgharen?