Portiekflat (appartement) Kasteel Bleienbeekstraat 7 D Maastricht

Kasteel Bleienbeekstraat 7 D, 6222 XG Maastricht

67 m² Bouwjaar 1964 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Kasteel Bleienbeekstraat 7 D is een portiekflat (appartement) in Maastricht, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €205.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kasteel Bleienbeekstraat 7 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kasteel Bleienbeekstraat 7 D

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

3140 Inwoners
1865 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1706 Woningvoorraad
€210.000 Gem. woningwaarde Nazareth
16% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kasteel Bleienbeekstraat 7 D

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Kasteel Bleienbeekstraat 7 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Kasteel Bleienbeekstraat 7 D?

De prijsindicatie voor Kasteel Bleienbeekstraat 7 D ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Nazareth is €210.000. Dat komt neer op circa €3.134 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kasteel Bleienbeekstraat 7 D zich tot de wijk Nazareth?

Kasteel Bleienbeekstraat 7 D is een portiekflat (appartement) van 67 m² in de wijk Nazareth. De buurt telt 1.706 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kasteel Bleienbeekstraat 7 D?

Kasteel Bleienbeekstraat 7 D is een portiekflat (appartement) in Nazareth, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kasteel Bleienbeekstraat 7 D vergeleken met de buurt?

Kasteel Bleienbeekstraat 7 D heeft 67 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Nazareth ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kasteel Bleienbeekstraat 7 D en wat betekent dat?

Kasteel Bleienbeekstraat 7 D heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Kasteel Bleienbeekstraat 7 D?

Kasteel Bleienbeekstraat 7 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nazareth?

De wijk Nazareth in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nazareth?

Vanuit Kasteel Bleienbeekstraat 7 D in Nazareth bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.