Bovenwoning Kasteel Schaloenstraat 5 B Maastricht

Kasteel Schaloenstraat 5 B, 6222 TN Maastricht

123 m² Bouwjaar 1992 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kasteel Schaloenstraat 5 B is een bovenwoning in Maastricht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
123 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kasteel Schaloenstraat 5 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kasteel Schaloenstraat 5 B

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

3140 Inwoners
1865 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1706 Woningvoorraad
€210.000 Gem. woningwaarde Nazareth
16% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kasteel Schaloenstraat 5 B

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Kasteel Schaloenstraat 5 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Kasteel Schaloenstraat 5 B?

De prijsindicatie voor Kasteel Schaloenstraat 5 B ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Nazareth is €210.000. Dat komt neer op circa €1.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kasteel Schaloenstraat 5 B zich tot de wijk Nazareth?

Kasteel Schaloenstraat 5 B is een bovenwoning van 123 m² in de wijk Nazareth. De buurt telt 1.706 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kasteel Schaloenstraat 5 B?

Kasteel Schaloenstraat 5 B is een bovenwoning in Nazareth, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kasteel Schaloenstraat 5 B vergeleken met de buurt?

Kasteel Schaloenstraat 5 B heeft 123 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Nazareth ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kasteel Schaloenstraat 5 B en wat betekent dat?

Kasteel Schaloenstraat 5 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kasteel Schaloenstraat 5 B?

Kasteel Schaloenstraat 5 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nazareth?

De wijk Nazareth in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nazareth?

Vanuit Kasteel Schaloenstraat 5 B in Nazareth bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.