eengezinswoning Kasteel Schaloenstraat 1 Maastricht

Kasteel Schaloenstraat 1, 6222 TN Maastricht

650 m² Bouwjaar 1953 23 kamers 6 slaapkamers Label UNKNOWN

Kasteel Schaloenstraat 1 is een eengezinswoning in Maastricht, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 650 m², een perceel van 691 m² en 23 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
650 m²
Perceeloppervlakte
691 m²
Inhoud
2200 m³
Kamers
23
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kasteel Schaloenstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kasteel Schaloenstraat 1

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

3140 Inwoners
1865 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1706 Woningvoorraad
€210.000 Gem. woningwaarde Nazareth
16% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kasteel Schaloenstraat 1

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Kasteel Schaloenstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Kasteel Schaloenstraat 1?

De prijsindicatie voor Kasteel Schaloenstraat 1 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Nazareth is €210.000. Dat komt neer op circa €323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kasteel Schaloenstraat 1 zich tot de wijk Nazareth?

Kasteel Schaloenstraat 1 is een eengezinswoning van 650 m² in de wijk Nazareth. De buurt telt 1.706 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kasteel Schaloenstraat 1?

Kasteel Schaloenstraat 1 is een eengezinswoning in Nazareth, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kasteel Schaloenstraat 1 vergeleken met de buurt?

Kasteel Schaloenstraat 1 heeft 650 m² woonoppervlakte en 2200 m³ inhoud. Het perceel is 691 m². Met 23 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Nazareth ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kasteel Schaloenstraat 1 en wat betekent dat?

Kasteel Schaloenstraat 1 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Kasteel Schaloenstraat 1?

Kasteel Schaloenstraat 1 heeft 23 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nazareth?

De wijk Nazareth in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nazareth?

Vanuit Kasteel Schaloenstraat 1 in Nazareth bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.