Streetview Ravelijnstraat 128 Maastricht

Ravelijnstraat 128, 6217 LZ Maastricht

193 m² Bouwjaar 1950

Ravelijnstraat 128 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 330 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
330 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ravelijnstraat 128

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Buurtinformatie in Maastricht

5415 Inwoners
3705 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2503 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde Brusselsepoort
37% Koopwoningen
5.915 Inwoners per km²

Locatie van Ravelijnstraat 128

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Ravelijnstraat 128

Wat is de geschatte woningwaarde van Ravelijnstraat 128?

De gemiddelde woningwaarde in Brusselsepoort is €275.000. Dat komt neer op circa €1.425 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ravelijnstraat 128 zich tot de wijk Brusselsepoort?

Ravelijnstraat 128 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Brusselsepoort. De buurt telt 2.503 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.915 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ravelijnstraat 128?

Ravelijnstraat 128 is een woonhuis in Brusselsepoort, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ravelijnstraat 128 vergeleken met de buurt?

Ravelijnstraat 128 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 330 m². In Brusselsepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Brusselsepoort?

De wijk Brusselsepoort in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Wat zit er in een woningrapport voor Ravelijnstraat 128?

Een woningrapport voor Ravelijnstraat 128 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Brusselsepoort. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.