Streetview Koning Willem I straat 4 Maastricht

Koning Willem I straat 4, 6217 LW Maastricht

240 m² Bouwjaar 2010 9 kamers 4 slaapkamers Label A

Koning Willem I straat 4 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 1100 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
1100 m²
Inhoud
810 m³
Kamers
9
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koning Willem I straat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koning Willem I straat 4

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Buurtinformatie in Maastricht

5415 Inwoners
3705 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2503 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde Brusselsepoort
37% Koopwoningen
5.915 Inwoners per km²

Locatie van Koning Willem I straat 4

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Koning Willem I straat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Koning Willem I straat 4?

De prijsindicatie voor Koning Willem I straat 4 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Brusselsepoort is €275.000. Dat komt neer op circa €1.146 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koning Willem I straat 4 zich tot de wijk Brusselsepoort?

Koning Willem I straat 4 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Brusselsepoort. De buurt telt 2.503 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.915 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koning Willem I straat 4?

Koning Willem I straat 4 is een woonhuis in Brusselsepoort, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koning Willem I straat 4 vergeleken met de buurt?

Koning Willem I straat 4 heeft 240 m² woonoppervlakte en 810 m³ inhoud. Het perceel is 1100 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Brusselsepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koning Willem I straat 4 en wat betekent dat?

Koning Willem I straat 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koning Willem I straat 4?

Koning Willem I straat 4 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brusselsepoort?

De wijk Brusselsepoort in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Koning Willem I straat 4?

De prijsindicatie ligt rond €735.000 tot €835.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Brusselsepoort is €275.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.