Streetview Koning Willem I straat 2 Maastricht

Koning Willem I straat 2, 6217 LW Maastricht

247 m² Bouwjaar 2009

Koning Willem I straat 2 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 920 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
920 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Koning Willem I straat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Buurtinformatie in Maastricht

5415 Inwoners
3705 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2503 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde Brusselsepoort
37% Koopwoningen
5.915 Inwoners per km²

Locatie van Koning Willem I straat 2

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Koning Willem I straat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Koning Willem I straat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Brusselsepoort is €275.000. Dat komt neer op circa €1.113 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koning Willem I straat 2 zich tot de wijk Brusselsepoort?

Koning Willem I straat 2 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Brusselsepoort. De buurt telt 2.503 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.915 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koning Willem I straat 2?

Koning Willem I straat 2 is een woonhuis in Brusselsepoort, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koning Willem I straat 2 vergeleken met de buurt?

Koning Willem I straat 2 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 920 m². In Brusselsepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Brusselsepoort?

De wijk Brusselsepoort in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Wat zit er in een woningrapport voor Koning Willem I straat 2?

Een woningrapport voor Koning Willem I straat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Brusselsepoort. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.